Новини з 1996 року

В Україні вводять адаптивний карантин із послабленнями. Кабмін вирішив, коли він закінчиться

Артем Кузьменко 20 травня 2020 14:50 540 0

Проєкт пропонує встановити з 22 травня по 22 червня на території України послаблення або посилення обмежувальних заходів із урахуванням епідемічної ситуації окремо в кожному регіоні, тобто так званий адаптивний карантин. Про це говорив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов сьогодні на засіданні Уряду в Києві.

Послаблення обмежувальних заходів застосовуватимуть та припинятимуть на території регіону на підставі рішення регіональної комісії.

Поки що в Україні вводять 5 етапів. “Зараз ми знаходимось на першому етапі. З 22 травня ми пропонуємо запровадити другий етап і так кожен етап — це 10 днів”, - сказав міністр охорони здоров'я. Вже деякі послаблення, які почнуть діяти із п'ятниці, обговорили, про що “Програма Плюс” писала раніше.

 

Читайте також: Кабмін оголосив про відкриття приміського транспорту, дитсадочків та багато іншого. Вже незабаром

 

Усе, що пропонуватимуть на кожному етапі, — це прогнозовані дії, які залежатимуть від показників захворюваності. Максим Степанов сказав, що введення адаптивного карантину дасть змогу контролювати ситуацію захворюваності на COVID-19 на території всієї України.

Постанову попросили ухвалити з дорученням доопрацювати її до завтрашнього ранку. Щоб завтра Кабмін і МОЗ могли опублікувати її остаточний варіант.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 188 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 625 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 478 0