Новини з 1996 року

В Україні відновлюють контроль за швидкістю авто. Чекаємо у Кременчуці поліцейських з радарами

Олександр Курилов 21 липня 2018 09:59 409 1

Наступного тижня Верховна Рада України проголосує за закон про автоматичну фіксацію ПДР, що повинно хоч якось вплинути на ситуацію з дорожньо-транспортними пригодами на наших шляхах. Однак через відсутність таких автоматичних фіксаторів поліція вийде на дороги з радарами.

Відповідне повідомлення оприлюднив міністр інфраструктури Володимир Омелян. За його словами, вже з цього понеділка такі радари поставлять у кожну машину патрульної поліції, а далі міністерство купуватиме пристрої для автоматичної фіксації швидкості руху транспорту й для такого уряд прийме спеціальну постанову.

Причина – тільки за один день, 20 липня, в ДТП, які сталися на дорогах України, загинула 21 людина.  

Далі ж слід сказати про наше місто.

У Кременчуці автоматичних фіксаторів швидкості не було ніколи. Але була непогана система відеокамер для розпізнавання облич та автомобільних номерів, якою можна було фіксувати й швидкість авто теж.

Однак усе це зникло й куди – знає тільки новий начальник поліції Віталій Ботвина.

Інше, про що слід додати, - це можливості встановлення систем фіксації швидкості. Для Кременчука, де кабелі Інтернету висять на кожному стовпі, – це не є проблемою взагалі. Й так само в міській поліції є власний пульт відеоспостереження.

І для того, аби все зробити – великих зусиль не потрібно. Але сьогодні, знаючи керівників міської поліції,  – домовлятися за відеокамери з провайдерами, говорити про можливу оплату таких систем за рахунок міського бюджету ніхто не буде. Не буде, бо там, у міській поліції,  свої інтереси, аж ніяк з життям міста не пов'язані.

Висновок простий - вчора міліціонери з ДАІ стояли в кущах з радаром і чекали, поки їм дадуть хабара, а завтра це будуть уже нові поліцейські.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ednik 22.07.2018 17:44

Не понял, как это на следующей неделе Верховная зрада проголосует за ЭТОТ закон? Они же на каникулы на два месяцы по своим Мальдивам разъехались!!!