Новини з 1996 року

В Україні тимчасово заборонили препарат російського виробництва

Альбіна Козлова 03 листопад 2018 11:40 593 0

Державна служба України з лікарських засобів та контролю наркотиків ввела тимчасову заборону на лікарський засіб «Гліцин» виробництва російського ТОВ «Медичний науково-виробничий комплекс «Біотики». 

«Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу «Гліцин», таблетки сублінгвально по 100 мг № 50 (50х1) у блістерах, серії 0720317, виробництва ТОВ «Медичний науково-виробничий комплекс «Біотики», Російська Федерація, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Субєктам господарювання вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин», - ідеться в розпорядженні Держлікслужби "Про тимчасову заборону" від 01.11.2018 №9433-1.1.1_4.0_17-18.

Заборонили препарат через невідповідності вимогам, зазначається в розпорядженні.

Нагадаємо, що "Гліцин" застосовували як допоміжний засіб при лікуванні алкоголізму та при функціональних і органічних захворюваннях нервової системи (неврози, неврозоподібні стани, вегетосудинні дистонії, наслідки нейроінфекції та черепно-мозкової травми, перинатальні та інші форми енцефалопатій, у тому числі алкогольного ґенезу), які супроводжуються підвищеною збудливістю, емоційною нестабільністю, зниженням розумової працездатності, порушенням сну. А також при ішемічному інсульті та порушеннях мозкового кровообігу.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 330 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0