Новини з 1996 року

В Україні скасували подвійний екологічний контроль для розмитнення авто

Ксенія Омельченко 28 лютого 2018 10:15 937 0

Сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам потрібно буде надавати лише при проведенні державної реєстрації.

Українська митниця ДФС відтепер не буде проводити подвійний екологічний контроль автомобілів. Таке рішення Верховна Рада прийняла з метою вільного обігу автомобілів — як нових, так і таких, що були в користуванні.

Ухвалення відповідного законопроекту № 5470-д підтримали 235 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє «Укрінформ» .

Таким чином парламент усунув колізію, яка міститься в законі «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», яким встановлено обмеження на переміщення через митний кордон України транспортних засобів.

Згідно із законом, перевірка відповідності транспортних засобів екологічним нормам здійснюється двічі: митницями ДФС при митному оформленні й територіальними органами з надання сервісних послуг МВС при проведенні державної реєстрації.

Парламент вніс зміни в цей закон і передбачив, що під час пропуску на митну територію України транспортних засобів сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам не вимагатиметься. Натомість такий сертифікат потрібно буде надати при митному оформленні.

Читайте також: Автоцивілка може істотно здорожчати. Депутати придумали новий законопроект

 

 

Теги: митницяавтоновини

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 152 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 558 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1298 0