В Україні платні дороги не повинні бути дорожчі ніж 10 євроцентів

27 лютого Верховна Рада 233 голосами прийняла закон, який дозволяє фактично запустити в країні механізм будівництва концесійних доріг. Тепер у законодавстві прописано механізм державних компенсацій приватному інвестору в разі збитковості напрямку.
Вартість проїзду по концесійних платних дорогах в Україні не повинна перевищувати вартість проїзду в Європі. Для України це 10 євроцентів. Про це заявив в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") Славомір Новак.
"Звичайно ж, в Україні проїзд буде дешевший, ніж у ЄС. У Євросоюзі вартість проїзду дорівнює 30 євроцентам", - пояснив Новак ЗМІ.
За словами директора "Укравтодору", в Україні вартість проїзду по концесійній дорозі не повинна бути вищою, ніж 10 євроцентів.
Перші платні дороги з’являться між Київом та Білою Церквою, а також між Краковцем і Львовом. З 2018 року почнуть будувати дороги.
Коментарі
Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись