Новини з 1996 року

В Україні підвищать розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю

Валерія Макряшина 27 листопад 2017 15:44 1872 0

З 1 грудня підвищиться розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю

В Україні з 1 грудня 2017 року підвищать розмір близько 10 видів соціальних виплат для людей з інвалідністю. Про це в ефірі заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає "Урядовий портал".

"Хочу внести певну ясність по пенсіях і соціальних виплатах для людей з інвалідністю, багато хто плутає ці терміни. Ми посилили пенсійне забезпечення інвалідів, і розмір пенсії інвалідам вже збільшений з 1 жовтня 2017 року. У тих, хто отримував 949 гривень, пенсія зросла на 44% - до 1 373 гривень, для інших категорій інвалідів підвищення відбулося в середньому на 11%. Але люди з інвалідністю отримують також соціальну допомогу, яка залежить, зокрема, від розміру прожиткового мінімуму ", - повідомив Розенко.

Він також зазначив, що в зв'язку з тим, що з 1 грудня цього року відбудеться підвищення прожиткового мінімуму, виростуть і відповідні соціальні виплати людям з інвалідністю - це близько 10 видів виплат.

Крім того, з 1 грудня 2017 року для всіх категорій громадян відбудеться підвищення соціальних допомог, розмір яких залежить від розміру прожиткового мінімуму.

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 578 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 976 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1430 0