Новини з 1996 року

В УКРАЇНІ МОЖЛИВА СЬОМА ХВИЛЯ МОБІЛІЗАЦІЇ. У Кременчуці є сотня добровольців

Віктор Крук 27 вересня 2016 09:20 1034 0

Учора Президент підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних у ході проведення шостої хвилі мобілізації.

Після завершення демобілізації військових шостої хвилі на фронті не вистачатиме близько 14 тисяч бійців. І доукомплектувати їх можуть за рахунок проведення сьомої хвилі мобілізації. Про це вчора заявив речник міністерства оборони Вільєн Підгорний, передає ТСН.ua.

"Наскільки я розумію, рішення було прийнято. Україні потрібно призвати додаткових солдатів. Ідеться про чотирнадцять тисяч нових військовослужбовців, яких треба призвати до кінця року. Імовірність наступної хвилі дуже велика", - заявив представник Міноборони.

Він зазначив, що зараз таку кількість військових планують призвати на строкову службу, але направляти їх, як і раніше, в зону проведення АТО не будуть. З Кременчука восени на строкову службу планують призвати 75 юнаків.

Нагадаємо, що Кременчуцьким ОМВК в ході проведення шостої хвилі мобілізації було призвано більше 140 кременчужан. Більшість з них повернуться до рідних домівок до кінця жовтня. В армії залишаться ті, що підписали контракти. Всього ж у рамках демобілізації шостої хвилі додому повернуться близько 20 тисяч військовослужбовців.

За словами заступника військового комісара Кременчуцького ОМВК Михайла Старика, з початку року до військкомату зверталися близько сотні кременчужан, які готові добровільно піти на військову службу по мобілізації у разі проведення її чергової хвилі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 728 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 891 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1249 0