Новини з 1996 року

В Україні хочуть запровадити фіндопомогу на власну справу для малозабезпечених

Ксенія Омельченко 16 грудня 2018 10:40 256 0

У Мінсоцполітики підготували законопроект про фінансову допомогу на започаткування власної справи для малозабезпечених. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Законопроект розроблений на основі досвіду пілотного проекту Міністерства соціальної політики за підтримки Світового банку «Рука допомоги». Проект більше року діє в трьох областях (Львівській, Харківській, Полтавській) та в окремих територіальних громадах Донецької, Житомирської та Чернігівської областей.

Він передбачає допомогу в працевлаштуванні та започаткуванні власної справи для членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб.

«Ми бачимо, що досвід пілотного проекту «Рука допомоги» довів свою спроможність та ефективність. Очевидно, настав час його поширити на всю країну. Тому ми розробили відповідний законопроект, який будемо подавати у Верховну Раду, незважаючи на передвиборчу лихоманку. Я переконаний, що такий законопроект має всі шанси бути ухваленим», - запевнив міністр.

Проект відрізняється від попередніх тим, що не передбачає надання «живих» коштів.

«Головне, що ми зробили, – це відійшли від практики надання безповоротної фінансової допомоги підприємцям. Ідея полягала в тому, щоб людина написала бізнес-план, а ми могли б придбати необхідне устаткування та матеріали, допомагали в період становлення. Це та сама ідея, яка реалізована в інших країнах у вигляді бізнес-інкубаторів», – пояснив Андрій Рева.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись