Новини з 1996 року

В Україні без обговорення прийняли рішення збільшити кількість призовників

Валерія Макряшина 23 листопад 2017 13:45 933 0

Кабмін без будь-якого обговорення прийняв рішення про збільшення кількості громадян, яких призивають на строкову службу в армію держави в жовтні-листопаді на дві тисячі.

Вчора, 22 листопада, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про збільшення кількості призовників до армії до 12 460 осіб на час проведення мобілізації з жовтня по листопад. Зазначається, що в ЗСУ збільшили строковий призов відразу на дві тисячі громадян - до 8 360 осіб, а решта чотири тисячі поповнять Національну гвардію та інші відомства.

Про це повідомляється на сайті українського уряду.

Також було прийнято рішення про збільшення кількості витрат на призов громадян на строкову службу - до 41 мільйона гривень (збільшили на 6,6 мільйона).

Відзначається, що рішення було прийняте беззастережно, тобто - без будь-якого обговорення.

У Кабміні заявили, що ухвалили рішення збільшити кількість призовників, оскільки необхідно терміново посилити безпеку на складах, базах, тобто там, де зберігаються вибухові речовини.

На даний момент чисельність ЗСУ становить майже 243 тисячі громадян, серед яких самовільно залишили в/ч майже 9 тисяч осіб, а ще 3 тисячі перебувають у відпустці по догляду за дитиною.

До речі, нещодавно стало відомо, що на тих, хто ухиляється від призову, заводять не тільки адміністративні справи, а й кримінальні. Всього в Україні близько 40% чоловіків ухиляються від служби в армії.

 
 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись