Новини з 1996 року

В центрі Кременчука майже місяць не прибирають гостре скло навколо сітілайта, який погнули в ДТП. ФОТО

Артем Кузьменко 03 березня 2021 17:15 365 0

Хто зрозумів життя, той не поспішає. Таким девізом керується багато хто, але інколи це може зашкодити іншим людям. Яскравий приклад можна спостерігати на вул. Соборній, біля центрального скверу в Кременчуці – там майже місяць не можуть ліквідувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди.

Ще ввечері восьмого лютого зіткнулися два автомобілі, один з яких після цього не зміг загальмувати через слизьку дорогу і в’їхав у сітілайт. Останній постраждав, здається, більше, ніж автомобілі. Станом на сьогодні, третє березня, його демонтували, але залишилася вмонтована в землю підставка, яка добряче погнулася, залишилася стирчати. А поруч – розбите скло, яке лежить там з моменту аварії.

І ніхто його не прибирає – ні працівники рекламного центру, якому належить сітілайт, ні комунальні служби. Останні приділяють парку, розташованому поруч, особливу увагу: постійно миють тротуари та прибирають із землі поранених голубів, які травмувалися об встановлені на верхівках ліхтарів металеві шпичаки.

Ще трохи і цьому місцю можна буде надати статус пам’ятника. І символізуватиме цей пам’ятник те, що інколи можна не поспішати.

Що цікаво, до цього скло лежало прямо під снігом. Сніг розтанув і показав усе, що було приховано.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 690 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1104 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1553 0