Новини з 1996 року

Віце-прем’єр Розенко з нагадуванням нашій мерії. «Підстав для зросту цін на ЖКГ немає»

Олександр Курилов 03 жовтня 2017 15:21 360 0

Віце-Прем’єр Павло Розенко оприлюднив сьогодні спеціальну заяву з приводу можливого підвищення органами місцевої влади тарифів на комунальні послуги, в тім числі на тепло та гарячу воду.

Відповідне повідомлення представник Уряду України оприлюднив сьогодні і в своїй заяві сказав так:

"Ціна на газ у нас зафіксована в проекті державного бюджету на 2018 рік. Вона залишилася на рівні цього року. Зараз немає жодних підстав говорити про підвищення ціни на газ для населення. Також немає підстав для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги".

Інше, про що додав віце-прем"єр-міністр, – він вважає, що місцеві органи влади повинні жорстко контролювати підприємства, що надають людям послуги, щоб вони необґрунтовано не підвищували ціни на житлово-комунальні послуги.

Він також наголосив, що в меморандумі з МВФ немає жодних вимог про підвищення ціни на газ для населення в цьому опалювальному сезоні.

Як відомо, міський голова Кременчука Віталій Малецький ініціює подорожчання в нашому місті вартості тепла та гарячої води в опалювальний період. За попередніми підрахунками, вартість цих послуг повинна підвищитися в середньому на 20%.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись