Новини з 1996 року

Віце-мери Усанова та Проценко можуть позбутися своїх посад

Андрій Рубан 24 грудня 2015 13:17 1184 0

Цьому загрожують протоколи про корупцію, які складено на нинішніх чиновників виконкому. Підстава складення - порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

У поліції підтвердили, що за зверненням народного депутата Сергія Капліна вже зібрано матеріали перевірки відносно нинішніх віце-мерів Ольги Усанової та Руслана Проценка. Крім представників виконкому під питанням також знаходиться депутат ради Зінаїда Проценко, котра віддала свій голос за свого чоловіка Руслана Проценко.

Нагадаємо, 26 листопада цього року перші двоє у складі міської ради голосували за своє призначення до виконавчого комітету. Конфлікт інтересів у цьому випадку є очевидним, адже, на відміну від депутатів міської ради, віце-мери отримують заробітну плату.

Цікаво, що санкція відповідної статті в Кодексі України про адміністративні правопорушення (стаття 172-7) не передбачає звільнення із займаних посад. Натомість, якщо суд може вирішить цю справу не на користь чиновників, то в подальшому можна через суд (через міськраду - нереально) відмінити результати голосування міськради про затвердженню складу виконкому.

 

 

Теги: Сесія міської радиПолітика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 511 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 156 0
Таємний код: романтичний концерт гурту «Бумбокс» відбувся в Кременчуці. ФОТО 267 0