Новини з 1996 року

Віце-мер Проценко та керівник апарату мера Кременчука Пищита сьогодні на допиті в Полтаві?

Олександр Курилов 15 серпня 2018 14:12 1817 0

Вчорашній обшук у міськвиконкомі, за результатами якого слідчі СБУ забрали документи в першого віце-мера Кременчука Володимира Пелипенка, пов'язаний з квартирним питанням.

Про це «Програмі плюс» повідомили джерела в міськвиконкомі.

За тим, про що розповідають, – ордер на обшук та вилучення документів у міськвиконкомі Кременчука видавався слідчим суддею в Полтаві й у наших районних судах про це  не знали.

Сама ж справа вилучення документів справді стосується квартирного питання й кредитів на молодіжне будівництво.

Серед усіх прізвищ громадян, які ці квартири отримали, мова про двох найвищих чиновників міськвиконкому, що, однак, далеко не все.

Ідеться ж про керівника апарату мера Малецького – Світлану Пищиту та заступника мера Кременчука Руслана Проценка, які отримали кредити на молодіжне будівництво з використанням службового становища.

Слід додати, що віце-мер Руслан Проценко,  учора не брав участі в засіданні міськвиконкому і його не було зранку сьогодні на конференції з питань історії нашого міста, яка триває в міськвиконкомі.

І відчуття тут не дуже добре, не виключено, що віце-мера взагалі запросили для дачі показів по кримінальному провадженню, в якому фігурує він та голова апарату міського голови Кременчука пані Пищита.

Фото - з компютера приймальні міського голови Кременчука Віталія Малецького, на екрані якого можна бачити: хто прийшов до мера чи хто виходить з його кабінету.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 259 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 620 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1360 0