Новини з 1996 року

Віце-мер Пелипенко вмовляв комісію зробити так, щоб з Кременчука усі підприємці в Польщу поїхали

Марина Баніт 13 лютого 2018 16:43 910 0

Сьогодні в міськвиконкомі під час комісії з питань реалізації Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері регуляторної діяльності" порушувалася доволі цікава тема.

Так головуючий на комісії Володимир Пелипенко пояснив, що в місті виникла проблема. Щороку влітку кіоски "обростають" холодильним обладнанням з водою, морозивом. Крім того, на це обладнання встановлюють усілякі противандальні конструкції - металеві решітки. У результаті місто перетворюється на не дуже симпатичне. По суті холодильники не вміщуються в кіоск, так з них стирчать ще й проводи, які є небезпечні. 

Керівник відділу торгівлі та підприємництва Людмила Жорняк пояснила, що вони мають право на 25% від площі споруди перевищувати займану територію. Але за умови оформлення.

Тож він пропонував подумати, чи можна внести до положення зміни, якими обмежити право підприємців. Пан Пелипенко наполягав на тому, що треба, щоб підприємці ставили такі споруди, в які б вміщалися усі холодильники, і нічого не стояло зовні.

Так один з присутніх запропонував: давайте тоді скажемо всім підприємцям до побачення і нехай усі в Польщу їдуть на заробітки.

Далі члени комісії перейшли до пропозицій та зауважень. Виявилося, що вони заплуталися у цифрах, скільки ж кіосків усього в місті.

Зі свого боку спеціаліст підкреслила, що, згідно із законодавством, кіоски оформляються на СПД, тож при закритті підприємництва офіційно особа позбавляється права на користування кіоском. Тож вона нагадала про те, що це треба прописати в положенні й тоді підприємці будуть думати перед тим, як закривати СПД, бо тоді повинні будуть споруду знищити. 

Тож усі дійшли згоди, що має бути особа, яка контролюватиме всі ці підприємства, які закриваються.

Також нагадали й про те, що фізична особа має право здавати в оренду майно, яке є її власністю. Але отримати землю в оренду з метою здавати її третім особам - неможливо.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2435 0