Новини з 1996 року

ВІЦЕ-МЕР МАЛЕЦЬКИЙ ПРИДУМАВ. Відкриття дошки загиблим на Майдані об'єднають з боротьбою з наркотиками

kurilov 25 червня 2015 17:04 441 0

Кременчуцькі чиновники завтра поєднають два різні заходи, які проводитимуть на одному й тому ж відрізку центральної вулиці нашого міста. Відповідне рішення  прийнято сьогодні у мерії нашого міста.

Під час першого заходу – у сквері, що в центрі Кременчука, почнуть боротьбу з наркотиками.

Боротимуться з ними агітками, радісними співами та виставками. Захід триватиме з 15-00 до 20-00.

Одночасно для економії часу кременчуцькі чиновники завтра, але вже разом з акцією  своєї «Боротьби з наркотиками» й під час неї відкриватимуть свій стенд з фотографіями загиблих учасників столичного Майдану.

У цьому випадку теж гратиме музика, але вже траурна й звучатимуть не надто радісні промови.

Позитив для виступаючих представників міськвиконкому – вони спочатку розкажуть про шкідливість наркотиків, а потім, аби далеко не ходити,  підуть розповідати про Революцію Гідності, яку нашим чиновникам вдалося успішно подолати.

За тим, що відомо репортеру, – таке диво адміністративного об'єднання має свого автора. Ним є заступник міського голови Віталій Малецький,  який і задаватиме першим тон у боротьбі з наркотичними зіллям та радісними співами з цього приводу.

А вже згодом чиновник прийде розповідати іншим кременчужанам про трагічні події та про бюджетну стелу загиблим, на яку ледь у місті знайшли кошти.

О.Курилов

Теги: Майдан наркотики Малецький

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись