Новини з 1996 року

Віце-мер, дружина віце-мера, ще віце-мер. У корупцію в Кременчуці нові чиновники пішли родинами

Олександр Курилов 17 грудня 2015 17:20 1174 0

У кримінальному провадженні щодо корупції у новообраному депутатському корпусі Кременчука, що мало місце під час першої сесії міської ради, з’явилися нові прізвища.

До нинішніх віце-мерів Ольги Усанової, Руслана Проценка також додалася дружина останнього, начальник служби у справах дітей Крюківської райради Зінаїда Проценко.

Це – розслідування кримінальної справи (провадження), відкритого за заявою нардепа Сергія Капліна.

Тож сьогодні поліцейські розпочали опитування репортерів, які були присутні на першій сесії Кременчуцької міської ради.

І з того, що вдалося дізнатися, - заява в поліцію подана народним депутатом Капліним на прохання депутата міськради Руслана Федорченка, якого вразив факт неприхованої корупції у новій Кременчуцькій міській раді.

Серед тих, кому дорікають корупцією, – троє депутатів Кременчуцької міськради, які є представниками партії міського голови Малецького з назвою «Поруч».

З цих трьох депутатів двох було обрано заступниками міського голови.

За тим, що просить народний депутат, – мова йде про перевірку дій трьох осіб: віце-мера Ольги Усанової, віце-мера Сергія Проценка та його дружини Зінаїди Проценко, яка є депутатом міськради.

За словами Сергія Капліна, він вбачає тут одразу декілька корупційних порушень.

По-перше, нинішні віце-мери (на першій сесії депутати міськради Руслан Проценко та Ольга Усанова) не мали права голосувати за себе під час обрання заступниками міського голови й представниками міськвиконкому.

По-друге, депутат міськради від партії «Поруч» Зінаїда Проценко не мала права голосувати за призначення свого чоловіка представником міськвиконкому.

Також вона не мала права голосувати під час обрання її чоловіка заступником Кременчуцького міського голови.

Ще порушення – усі втрьох вони голосували за встановлення розмірів оплати праці новим заступникам міського голови (тобто собі, рідним) вже після їх обрання, що теж не мали права робити.

Теги: Політика КременчукаКорупціяСесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись