Новини з 1996 року

В третій раз, як в останній: на сесії повернулися до розгляду питання про шалені тарифи

Валерія Макряшина 13 жовтня 2017 11:37 417 1

У Кременчуцькій міській раді продовжується засідання сесії, початок якої був дуже галасливим: активісти та мешканці Кременчука блокували роботу мера Малецького, тим самим доводячи його до явного роздратування. Нагадаємо, активісти та деякі депутати продовжують відстоювати своє право та право кременчужан на отримання тарифів на тепло та гарячу воду за адекватними цінами.

Та мер усе ж таки вирішив зачитати заяву депутата Оксани Піддубної. 

"До депутата Кременчуцької міської ради Оксани Піддубної звернулися представники ветеранської партії "Національний корпус" із заявою.  Однак я цю заяву на голосування ставити не буду, тому що вона звернена до депутата Піддубної",- заявив Малецький. 

Проте, на підставі цієї заяви депутат Піддубна підготувала дві пропозиції. 

Перша пропозиція Піддубної звучала так:

"У зв'язку з обставинами, що склалися, прошу повернутися до розгляду додаткового першого питання "Про скасування рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 10.10.2017 року".

І попри те, що Піддубна наголосила, що це є зверненням від представників громадських організацій ветеранів, мер стояв на своєму: 

"Шановні колеги, я вам нагадую, що ми вже до цього питання поверталися один раз..."

Однак Малецький не бачучи іншого вибору, як дасти ще одну можливість депутатам проголосувати за це питання - поставив його на голосування:

"Останній раз! Якщо зараз воно не набере достатньої кількості голосів - ми до нього повертатися не будемо". 

У додаток, мер заявив, що дводенне обурення активістів є порушенням громадського порядку, дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Кременчуці. 

Отже, поставлене, вже у третій раз, на голосування внесення у розгляд сесії питання про скасування шалених тарифів на тепло та гарячу воду зібрало 14 голосів підтримки серед присутніх 28 депутатів. 

 

 

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Влад Мирюш 13.10.2017 12:23

Рішення НЕ прийнято.