Новини з 1996 року

Віталію вертайтесь, Або кременчуцького Остапа понесло. «Порошенко виступив перед Малецьким»

Олександр Курилов 24 жовтня 2017 14:19 1707 0

Надалі міський голова Кременчука Віталій Малецький увійде до числа всесвітньо відомих світових лідерів і його воскова фігура стоятиме в Лондонському музеї поруч з Махатмою Ганді, Авраамом Лінкольном, Вацлавом Гавелом...

І такий висновок, що наш мер уже там – серед зірок на небі, а ми залишились тут, - з оприлюдненої сьогодні його особистим сайтом «Бред тудей» спеціального повідомлення.

За тим, що розповідається, – сьогодні наш мер перебуває у столиці, але перебуває не просто так. Бо назва його інформації про перебування для мешканців Кременчука – «Порошенко виступив перед Малецьким».

Однак як саме виступав Президент України перед нашим мером – на жаль, нашим міським головою не сказано.

Є лише інформація, що сьогодні в столиці відбувається засідання Ради регіонального розвитку, й пан Малецький знаходиться саме на ній.

Далі ж можна сказати, що, крім нашого мера, тут же знаходяться мери всіх великих та середніх міст України.

У багатьох з цих градоначальників є власні ЗМІ, але ніхто не написав, що «Порошенко виступив перед Кличком» або «Порошенко виступив перед Філатовим».

Таке дитинство є лише в кременчуцьких чиновників, які сьогодні не тільки повідомляють, що «Порошенко виступив перед Малецьким», але й не по-дитячому кошмарять мешканців міста новими тарифами й не лише ними.

Наскільки варто меру Кременчука, пану Малецькому, таким способом набивати собі авторитет і для кого він це робить? Відповідь на це запитання знають більшість кременчужан.

Однак що стосується авторитету, то на сайті мера «Бред тудей» у цьому ж повідомленні є фото представників полтавської делегації з цього заходу.

І в центрі цієї фотографії ми бачимо мера Горішніх Плавнів Бикова, поряд з яким присусідився наш міський голова Віталій Малецький.

Тож і напутнє слово до нашого градоначальника: пане Віталію, будьте сміливішими. Бо, з одного боку, Ви мешканцям Кременчука  повідомляєте, що тільки для Вас виступає Президент України.

Але з іншого – мер сусідніх Горішніх Плавнів спокійно займає Ваше місце в центрі фото, як найкрутіший полтавський мачо. А це вже не годиться, бо потрібно щось одне.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 131 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3841 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 190 0