Новини з 1996 року

Віталія Малецького попередили, щоб у найближчий час не покидав межі області

Марина Баніт 19 січня 2018 16:30 1256 0

Віталію Малецькому найближчим часом у подорож – зась! Нашого міського голову попередили про те, що він не повинен лишати територію Полтавської області. Попередження було не особистим, а мало загальний характер для усіх керівників міст, областей, сіл.

Віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства заявив про відповідальність керівників на місцях під час засідання штабу ДСНС.

«Голови ОДА, РДА і місцевого самоврядування в умовах негоди не повинні залишати території своїх областей. Подолання наслідків і оперативне реагування — ваш прямий обов’язок!»

Міністр нагадав, що очікується погіршення погодних умов у Полтавській, Сумській, Чернігівській і Київській областях, а також – у Житомирській, Вінницькій, Миколаївській та Одеській областях.

"Досить складною є ситуація в південних областях, де 17-19 січня очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів. Тому, крім розчищення транспортних магістралей, передусім мають бути задіяні всі енергетичні служби областей для вчасного відновлення електромереж. Також відсьогодні – перевести роботу керівництва департаментів ЖКГ ОДА в режим цілодобового чергування", – зазначив Геннадій Зубко.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись