Новини з 1996 року

Віталій Олексійович - молодець, бо він керівник! Або як мер сніг "подолав" і потоп "не допустив" ФОТО

Марина Баніт 12 березня 2018 17:58 1608 0

Кожен, хто стояв на зупинці міського транспорту "Ринок" у суботу вдень, міг почути, як встановлене там радіо працювало у звичному режимі - хвала міському голові змінювалася хвалою рекламодавців.

У вухо врізалися дві новини про прибирання снігу. У першій розповідалося про те, як міський голова сніг прибирав і, здавалося, ім'я Віталія Малецького пролунало разів 20. Але цікаво, що наступна коротенька новина стосувалася прибирання снігу в Полтаві. Після оди Малецькому про те, який він молодець, що прибрав сніг з доріг міста, диктор повідомив коротенько, що в Полтаві не впоралися з прибиранням снігу і мешканці міста були незадоволені.

На згадку спав старий гумористичний номер про те, як вихователька усіх дітей у дитсадочку критикувала, а про хлопчика Сергійка увесь час приказувала: "Серьожа молодець!" А номер вона закінчує словами: "Серьожа - мій синочок!" У випадку з цим радіо на зупинках новини лунають з підтекстом: "Віталій Олексійович - молодець, бо він наш керівник".

Однак ті, хто чули такі новини про прибирання снігу, стояли на зупинці між купами снігових завалів і по кісточки в калюжі талої води. 

Але щоб бути об'єктивним, треба подивитися, що насправді на вулицях Кременчука відбувалося під керівництвом міського голови Віталія Малецького в інших місцях. 

Варто додати, що дороги Кременчука прибиралися. З настанням першого потепління питання вирішилося само собою - сніг розтанув, хоча тротуарів та дворів не торкалися комунальники. 

 А ось що дуже вразило мешканців міста - це те, як прибиралися околиці та двори. У багатьох кременчужан склалося враження, що взагалі ніхто не прибирав у дворах. Усюди по місту тротуари були засипані снігом, прибраним з доріг. У дворах люди стрибали якомога вище, щоб не потрапити в снігові підтоплення. На зупинках із маршруток доводилося стрибати в калюжі або їхати далі в пошуках сухого місця. Дітей у деякі школи доводилося нести на руках половину шляху.

Взагалі синдром "припудрювання носика" для місцевої влади - це доволі часто використовуваний політичний прийом. Бо десь таки вдалося комунальному телебаченню вихопити кадри для фону, на якому Малецький керує прибиранням снігу у дворах. Хіба що у дворах своїх рідних.

Натомість комунальники обіцяли, що потопу в місті не буде, що вони все приберуть. І якщо основні автомобільні дороги й "вилизали", то для пішоходів це справжнісінький іспит на витривалість.

Отже, назнімали для показухи відео про роботу, варту начебто премії, а далі нікого з комунальників не турбує, як мешканці, з податків яких платять премії, стрибають по вулицях міста через калюжі та мокрий сніг.

Тут варто додати, що міський голова завжди поспішає перебити виступи своїх підлеглих комунальників під час апаратної наради. Адже вони щоразу нагадують про те, що в місті немає зливової каналізації. І після опадів місто не справляється з водою.

Поки радіо віщало, як мер негоду переміг, репортер "Програми Плюс" назбирала інші кадри - "без коментарів". Також свою частину внесли й працівники ДСНС, які надіслали те, з чим їм доводиться боротися після того, як мер "сніг поборов".

Отже, знайте, за що міський голова отримає премію.

Варто підкреслити, що фото зроблені 10 березня, а в цей день на вулицях уже багато снігу розтануло і навіть трохи підсохло. Двома днями раніше стан доріг був дещо гірший.  Отже, що не покажуть на "фіолетових" каналах:

Вихід з маршрутки:

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись