Новини з 1996 року

Віталій Дедюрін більше не вирощуватиме тварин у парку «Міський сад». Бо небезпечно

Олександр Курилов 24 вересня 2018 09:15 803 0

У кременчуцькому парку «Міський сад» його директор Віталій Дедюрін більше не триматиме  тварин у загородках, аби була можливість показувати зразки фауни мешканцям нашого міста, як це було ще рік тому.

Однак у парку, зокрема в озері Гарячка, керівник комунального закладу разом з відвідувачами відгодовуватиме рибу, черепах, качок та лебедів місцевого бізнесмена Андрія Погрібного.

Причина відмови від раніше оприлюднених проектів, коли директор парку повідомляв про наміри розмістити в «Міському саду» загони  зі свинями, косулями, козами… – прозаїчна.

Мова про жахливу ситуацію з африканською чумою свиней на Полтавщині та намагання вирішити цю проблему, які завершуються безрезультатно.

Як повідомляє управління з надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, сьогодні карантин по АЧС запроваджено одночасно в чотирьох районах Полтавщини.

Перелік карантинних місць такий.

1. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 07.08.2018 року поблизу селища Декабристів Миргородського району в дослідному господарстві імені «Декабристів» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 25.09.2018 року.

2. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 18.08.2018 року в с. Деревки Котелевського району на території свиноферми СТОВ «Промінь» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 01.10.2018 року.

3. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 19.08.2018 року в с. Карпилівка Лубенського району на території свинотоварної ферми «Перлина» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 01.10.2018 року.

4. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 15.09.2018 року в с. Ліщинівка Кобеляцького району, в підсобному господарстві Кобеляцького психоневрологічного інтернату свині, інфікованої вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 25.10.2018 року.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 126 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 324 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 469 0