Новини з 1996 року

Віталій Дедюрін більше не вирощуватиме тварин у парку «Міський сад». Бо небезпечно

Олександр Курилов 24 вересня 2018 09:15 887 0

У кременчуцькому парку «Міський сад» його директор Віталій Дедюрін більше не триматиме  тварин у загородках, аби була можливість показувати зразки фауни мешканцям нашого міста, як це було ще рік тому.

Однак у парку, зокрема в озері Гарячка, керівник комунального закладу разом з відвідувачами відгодовуватиме рибу, черепах, качок та лебедів місцевого бізнесмена Андрія Погрібного.

Причина відмови від раніше оприлюднених проектів, коли директор парку повідомляв про наміри розмістити в «Міському саду» загони  зі свинями, косулями, козами… – прозаїчна.

Мова про жахливу ситуацію з африканською чумою свиней на Полтавщині та намагання вирішити цю проблему, які завершуються безрезультатно.

Як повідомляє управління з надзвичайних ситуацій облдержадміністрації, сьогодні карантин по АЧС запроваджено одночасно в чотирьох районах Полтавщини.

Перелік карантинних місць такий.

1. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 07.08.2018 року поблизу селища Декабристів Миргородського району в дослідному господарстві імені «Декабристів» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 25.09.2018 року.

2. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 18.08.2018 року в с. Деревки Котелевського району на території свиноферми СТОВ «Промінь» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 01.10.2018 року.

3. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 19.08.2018 року в с. Карпилівка Лубенського району на території свинотоварної ферми «Перлина» свиней, інфікованих вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 01.10.2018 року.

4. Продовжуються протиепізоотичні заходи, пов’язані з виявленням 15.09.2018 року в с. Ліщинівка Кобеляцького району, в підсобному господарстві Кобеляцького психоневрологічного інтернату свині, інфікованої вірусом африканської чуми свиней. Карантинні заходи триватимуть до 25.10.2018 року.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 522 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 785 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 826 0