Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Віталій Ботвина закінчив свою місію у Кременчуці

Валерія Макряшина 03 вересня 2018 10:00 2065 0

Сьогодні Кременчук охопила феноменальна новина. Віталій Ботвина закінчив свою місію в ролі керівника Кременчуцького головного відділу поліції.

"Шановні кременчужани, колеги-поліцейські, друзі та й ви, «вороги»! Ось і скінчилася моя місія в ролі керівника поліції такого славетного міста. Майже рік промайнув як один день. Ці дні не були легкими, але доля подарувала мені честь познайомитися з багатьма гарними, достойними людьми, пройти ще одну сходинку свого шляху роботи з великим колективом. 

У цей день хочу всім вам щиро подякувати!!!

На мою думку, тільки час і люди дадуть оцінку пройденого шляху разом. Я старався працювати так, як навчав мене один із моїх наставників, а саме щоб моєму наступнику було трішки легше й комфортніше. 

З патріотично налаштованими кременчужанами, які вмотивовані зробити місто і всю країну кращими своїми реальними справами, а не популізмом, ми досягли певної синергії", - написав він у Facebook.

Не обійшлося повідомлення екс-начальника поліції Ботвини без згадки про недоброзичливців і без похвал собі, коханому: 

"За моєї ініціативи було змінено деякі підходи до роботи поліції саме для громади, які дали позитивні результати й тенденції до зміцнення правопорядку в Кременчуці та покращення безпекової складової. Суттєву підтримку поліції було відчутно від депутатського корпусу та адміністрації Кременчуцької міської ради. Дякую та прошу підтримати створення в найближчому майбутньому найсучаснішої в регіоні системи відеоспостереження". 

Однак людині, яка так добре працювала, місцева громада не висловила б недовіру, як це сталося з Віталієм Ботвиною на минулій сесії міськради. 

Підстави для цього, варто зазначити, були серйозні: масові побиття активістів, постійні випадки шахрайств, крадіжки, хід розкриття яких гальмують самі ж поліцейські. І, звісно, ж – хабарі, які беруть правоохоронці прямо в банку від затриманих, яких потім легко відпускають.

Сам же Віталій Ботвина запам'ятається міським ЗМІ як поліцейський, який повністю ігнорував журналістів, не проводячи звичні раніше прес-конференції. А кременчужанам - як начальник, у місті якого будь-хто міг винести труну та поставити її на одній з центральних площ міста, в місті якого помпезні лотомаркети не закривалися, а навпаки, відкривалися з кульками та шампанським, у місті якого наркодилери могли робити собі рекламу на дорогах, на стінах багатоповерхівок та приватних підприємств.

Тож тепер, як кажуть, чекай, столиця, - Віталій Ботвина буде працювати в Києві, в управлінні захисту економіки. У Кременчуці наразі виконуючим обов'язки призначено Сергія Терелу.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 779 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1467 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1474 0