Новини з 1996 року

Вітаємо зі званням "Корупціонер". Автозаводський суд оштрафував віце-мера Декусара. ФОТО

Валерія Макряшина 08 червня 2018 18:01 1476 0

Автозаводський суд оштрафував віце-мера Кременчука Валерія Декусара за несвоєчасне подання змін до декларації на 1700 гривень. 

Сьогодні, 8 червня, засідання по справі Валерія Декусара нарешті відбулося. Й варто відмітити, що до залу суду віце-мер з'явився не сам, а з підлеглими йому комунальниками -  начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Ігорем Чудаковим та директором КП "Благоустрій Кременчука" Віктором Василенком. Останній після перерви із зали суду чомусь пішов.

Під час засідання Валерій Декусар свою провину не визнав, воно й не дивно - не він перший, не він і останній. Декусар пояснив, що подав інформацію про зміни несвоєчасно, бо просто не знав про порядок і терміни подання цих змін до декларації.

Крім цього, він заявив, що в цей період дуже хворів та перебував на лікуванні в госпіталі, потім брав участь в організації новорічних свят. Зі слів віце-мера, робота в нього прямо "кипіла" й зовсім не було часу на інші проблеми. Так, проблема серйозна  - 480 тисяч гривень одноразової допомоги, завчасно не внесеної в декларацію. 

Потім же суд отримав інформацію про те, що Декусар усе ж намагався внести зміни в систему, однак з першого разу це в нього не вийшло. Варто відмітити, що в нашому місті не все з першого разу виходить - згадаймо тільки історію про тролейбуси, дороги, Крюківський міст, тарифи тощо.

 

 

Заслухавши обидві сторони, суддя Ліна Обревко визнала Валерія Декусара винним і оштрафувала його на 1700 гривень, зобов'язавши при цьому додатково сплатити судовий збір у розмірі 352 гривні. 

Нагадаємо, 12 вересня Валерій Декусар, будучи віце-мером Кременчука, не виконав свій обов'язок як суб'єкта декларування щодо своєчасного подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

А саме: Валерій Декусар своєчасно не вніс повідомлення про отримання грошової допомоги в розмірі 480 000 грн, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дані віце-мер вніс аж 20 березня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись