Новини з 1996 року

Вітаємо представників однієї з найнебезпечніших професій, які щомиті готові вступити у двобій з небезпекою

pplus 17 вересня 2020 08:30 184 0

День працівників цивільного захисту України (День рятівника)

День рятівника відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує образ Пресвятої Богородиці "Неопалима Купина". Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

Оберігати державу та її громадян від пожеж і надзвичайних ситуацій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справі ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято - День рятівника.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України недаремно має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – служби 101.

 

День безпеки пацієнтів в Україні

Щорічний День безпеки пацієнтів України відзначається одночасно із Всесвітнім днем безпеки пацієнтів – це момент для об’єднання спільноти навколо безпеки в охороні здоров’я, щоб підвищити поінформованість, розуміння необхідності працювати в напрямку солідарних дій для більшої безпеки пацієнтів. 

4 вересня 2019 року Президент України підписав Указ, яким запроваджується відзначення Дня безпеки пацієнтів 17 вересня. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 458 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1782 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2878 0