Новини з 1996 року

ВІТАЄМО. НАРДЕП ЮРІЙ ШАПОВАЛОВ ЯК КОЛИШНІЙ ПРЕДСТАВНИК ФРАКЦІЇ РЕГІОНІВ У ВР БУДЕ МЕРОМ КРЕМЕНЧУКА.

Олександр Курилов 03 вересня 2015 16:14 1590 0

Народний депутат Юрій Шаповалов, передвиборчий штаб якого вже зробив те, проти чого виступав колишній екс-мер Олег Бабаєв, - зробив  свою платну  сітку майбутніх голосувальників на Молодіжному (на окрузі свого сусіда по парламенту – нардепа Жеваго),  таки балотуватиметься на посаду мера Кременчука.

За тим, що написали пану Шаповалову в його передвиборчому штабі, – на вибори його команда складатиме не два кандидати, але більше. Головна роль при цьому відведена першому віце-меру  Віктору Калашнику, який має разом з нинішнім нардепом вийти в другий тур, а потім заявити про те, що Юрій Шаповалов – найкращий. Натомість сам, якщо їхня спільна передвиборча інтрига складеться, саме для цього платитимуть за голос по 400 гривень до виборів  і 400 – після, залишиться першим віце-мером.

Третій кандидат у мери й представник партії «Батьківщина» – Віталій Малецький,  з цього ж передвиборчого штабу, матиме більш практичне завдання. З існуючої практики,  за цією людиною – теж висування у мери, але мета буде інша. Головне тут – топити конкурентів.

Про те, що Юрій Шаповалов таки змінить крісло нардепа на крісло мера, як більш хлібне, репортеру розповіли в міській раді. Загалом розповіли багато, але головне таке.

Причина заміни паном Шаповаловим свого крісла – у Верховній Раді наш нардеп уже не заробляє, як раніше, на лобіюванні бізнес-законів,  а безпосередньо у Кременчуці можна зробити немалий капітал.

У цьому розкладі, де все вписується в логіку з головним аргументом – «дерибан бюджетного бабла й землі», лише один момент залишається нез’ясованим.

Зокрема, якщо Віктор Калашник піде в мери від партії «Солідарність» (блок Петра Порошенка), Віталій Малецький – від «Батьківщини», то від кого йтиме нардеп Юрій Шаповалов - поки що незрозуміло. Втім варіанти у нього є, й інших партій достатньо.

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика КременчукаЮрій Шаповалов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 129 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 540 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1856 0