Новини з 1996 року

Вітаємо дорогих захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України!

Валерія Макряшина 06 грудня 2017 09:49 1012 0

Щороку, 6 грудня, українці святкують День збройних сил України!

В останні роки це свято стало насправді символічним, адже сусідня держава, яка мало не чверть століття прикидалася і нібито поважала нашу незалежність й право на суверенітет та самоідентифікацію українського народу, вирішила забрати собі частину української території. Саме з цього часу українська армія була змушена встати на захист рідної землі. 

Тоді й розпочалося відродження українського війська. Українська армія стала по-справжньому народною, її підтримують мільйони звичайних українців. А самі вояки стали прикладом для наслідування!

Українські військослужбовці – відважні, сильні й мужні, непохитні в боротьбі з ворогом. Вони є прикладом справжнього героїзму та високої моралі. Адже в такі непрості для країни часи вони кожного дня, кожну хвилину доводять, що українці – сильна нація, яка ніколи не скориться агресору.

День 6 грудня – це свято благородства, якими володіють справжні воїни та визволителі, оборонці нашої землі. Це свято тих, хто кожен день віддає свою мужність, силу та великий професіоналізм справі захисту України. 

Сьогодні, після вже тривалого збройного конфлікту, багато наших вояків загинуло на полі бою, ми повинні віддати їм шану та подякувати за те, що вони пожертвували своїм життям за наше з вами краще й вільне майбутнє. Світла Вам пам'ять!

Всім тим, хто охороняє спокій народу, хто всіма силами захищає кордони нашої держави, найтепліші слова вдячності. Від усієї душі бажаємо Вам великої сили, мужності та міцного здоров’я, наснаги в подоланні труднощів військової служби, а найголовніше – мирного неба!

Пам’ятайте: у вас завжди є надійний тил – ваші рідні, ваша сім'я, друзі, які будуть завжди підтримувати Вас. Нехай зараз і не найкращі часи, й попереду ще чимало труднощів, які потрібно подолати, ми віримо в Вас!

З такими захисниками Україна обов’язково переможе. Повертайтеся з миром! Слава Україні! Слава українським героям!

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 595 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 995 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1449 0