Новини з 1996 року

Вітаємо депутата Кременчуцької міськради. Білизну з дитсадків Кременчука пратимуть у Києві. Дорого

Олександр Курилов 18 жовтня 2019 13:20 548 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький визначився з темою, яка не давала йому спокійно спати, - з пранням білизни в дитячих садках нашого міста, й перший такий висновок оприлюднено на сайті «Прозорро».

За тим, що повідомляється, – висновок такий.

Мова йде про прання дитячих простирадл у нашому місті, через що в дошкільних закладах було скорочено всіх, хто цим займався раніше.

Тож першим у «пральну» революцію нашого міськвиконкому відправили дошкільний заклад №59, що в Крюкові, біля ЗОШ №6. І цей дитячий садок за прання білизни (дві тонни якої доведеться забруднювати спеціально) заплатить 59517 гривень за два місяці, які залишилися до кінця 2019 року.

А кошти за прання, що визначено навіть без натяку на конкурс, отримає фірма «Вайт Преміум», яка зареєстрована в Києві, на вулиці Зоологічній, №4-а, офіс 139.

І все було б добре, але «Наші гроші» називають «цей офіс тендерним гніздом, бо в цій квартирі «зареєстровані десятки фірм, деякі з них отримують підряди на сотні мільйонів», - зазначають столичні журналісти.

Інше, однак, і теж цікаве – це засновники. І таких прізвищ там два.

Перше – Ярошенко Ірина Василівна, село Піщане, 1-ий тупик Київський, розмір статутного внеску 750 гривень.

Друге прізвище взагалі цікаве – Білявська Лариса Юріївна із села Максимівка, вулиця Пролетарська, із внеском 750 гривень.

Зрозуміло, що питання тут буде одне: як мешканки Піщаного та Максимівки зареєстрували свій офіс у тендерному гнізді?

І це справді велике питання, але тільки до того часу, поки не починаєш шукати прізвища таких цікавих жінок в Інтернеті.

А останній відразу видає всі таємниці, зокрема посилання на ПП «Автотранс», ПП «Гарпун», за якими одразу пригадуються давні часи й нинішній депутат міськради Денис Терещенко.

Ну й звісно, що кінцеві питання будуть саме до нього: Денисе, ви справді будете возити брудну білизну з дитячих садків нашого міста у квартиру №139 на вулицю Зоологічну, щоб там у звичайній пральній машині все випрати й привезти назад?

Чи буде по-іншому - ніхто й нічого не возитиме й прати постіль дітям у дошкільних закладах теж уже ніхто не буде й усі сидітимуть у бруді?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1231 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1875 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2366 0