Новини з 1996 року

Вітаємо! Депутат Піддубна виграла суд у газети мера Кременчука Малецького. Про порножурнал в міськраді

Олександр Курилов 09 листопад 2018 13:51 675 0

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна вчора виграла суд, у якому вимагала визнати недостовірною інформацію, що була оприлюднена в міській газеті «Автограф».

Мова про статтю, яка надрукована без підпису автора (в газеті мера не було й немає авторів статей).

Сама ж публікація стосувалася депутата Піддубної й, за підсумками судового розгляду, все це визнано  недостовірним, а оприлюднені  відомості редакція має спростувати.

Також депутату міськради редакція газети мера виплатить моральну компенсацію й компенсує судові витрати.

Далі ж мова ось про що. Судовий розгляд з цього приводу тривав 2,5 роки, а газету мера Малецького захищав не просто адвокат, а депутат-адвокат, радник міського голови з юридичних питань і голова комісії з питань земельних ресурсів та екології міськради Руслан Ульянов.

І пану адвокату-депутату, спеціалізація якого не газетна, а комунальна (Руслан Ульянов заробляє гроші й на цій справі), було дуже важко.

«Захищаючи видання, радник мера Ульянов порівняв газету «Автограф» з американським ПОРНОжурналом та повідомив, що газета публікує чутки й фейлетони від анонімів, використовуючи метафори», - повідомляє позивач Оксана Піддубна.

Слід сказати, що юридичний радник мера, який програв справу, свої слова,  що йому довелося порівнювати газету мера Малецького з порновиданням, – не заперечує.

А це вже примушує задуматися, що саме друкують для  інформування про діяльність нашого міського голови і який там зміст.

Останнє, що слід сказати, – попереду у видання міського голови Кременчука ще будуть суди й не один.

Цього разу позивачем проти чергової дурні виступатиме екс-віце-мер Медведовський, проти якого понаписували такого, що на голову не лізе.

Тож буде новий суд і ми ще побачимо Руслана Ульянова, юридичного радника міського голови Кременчука, який знову програє, бо в газеті мера й цього разу надруковано повний ідіотизм.

Але якщо програє, бо за звичкою за гроші захищає дурню, то для чого Кременчуку такий депутат?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 301 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 316 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 419 0