Новини з 1996 року

Вісім кременчужан померли від наслідків грипу в січні. Кому виписувати «подяку» за лікування?

Олександр Курилов 04 лютого 2016 11:33 870 0

Кременчуцькі медики продовжують підбивати підсумки епідемії грипу, яка три тижні поспіль лютувала у місті, й рахують втрати мешканців від лікарняних. Але не тільки це.

Окрема цифра підрахунку втрат – у кількості смертей серед городян,  тільки тих, хто помер на лікарняному ліжку в 1-ій міській лікарні від ускладнень пневмонії.

Про те, що медики міста рахують наслідки лікування кременчужан, а загальна кількість смертельних випадків у лікарнях від пневмонії цього року досягла поганої рекордної цифри – вісім померлих, «Програмі плюс» розповіли у міськвиконкомі.

За тим, що відомо, – тільки за вчорашній день у Першій міській лікарні від цієї хвороби померло двоє хворих.

За тим, як коментують спроможність нашої медицини взагалі щось лікувати, – претензії в цьому випадку до самих пацієнтів.

«Учора від пневмонії зареєстровано ще два летальних випадки. Хворі пізно потрапили в лікарню. Один – пролікувався тільки 5 днів, інший -3», - таке пояснення катастрофічних для нашого міста наслідків епідемії ГРВІ.

Про що слід додати, - взагалі ця цифра жертв грипу - вісім померлих – далеко неповна.

Про те, що відомо «Програмі плюс», - є випадки, коли хворі на грип, молоді 37-річні кременчужани, вмирали вдома й швидка допомога, окрім уколів, нічого не пропонувала.

Тож якими будуть висновки й кому вручать почесні грамоти від міської влади за «боротьбу з грипом» - у міськвиконкомі на це питання поки що відповіді не знають.

Єдине, що варто сказати, – грип, епідемія якого минає,  мав назву «каліфорнійський», або «свинячий» - АH1N1.

На підході ж новий вірус і не менш жорстокий. Але які висновки з усього цього будуть зроблені й чи буде після всього вирішена проблема з медичною діагностикою? А така є з тими ж рентгенівськими знімками.

На це запитання при нашому міському виконавчому комітеті відповідь, здається, знає лише один Господь Бог і більше ніхто.  

Сьогодні у лікарнях міста перебувають 150 хворих на пневмонію (серед них також і хворі діти).

 

 

 

Теги: Медицина КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 777 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 926 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1282 0