Новини з 1996 року

В робочий день, але не у робочий час. Керівник департаменту праці головував на зборах громадських організацій. ФОТОрепортаж

Андрій Рубан 04 березня 2016 09:55 1374 0

Учора у стінах, де знаходиться Департамент праці та соціального захисту населення, відбувся круглий стіл ветеранських громадських організацій. 

Як відомо, в цьому ж приміщенні, по вул. Пролетарській, знаходиться і офіс громадських організацій ветеранів АТО, учасників бойових дій та інших ГО ветеранів миротворчих конфліктів.

Під час обідньої перерви зібралися керівники цих організацій разом з волонтерами для узгодження своїх дій на майбутнє, а також відзвітуватися про роботу, яку виконали за минулий тиждень.

Головуючим на цих зборахів був начальник Департаменту праці Володимир Поляков, але у ролі голови координаційного центру ветеранських організацій.

 

 

У першу чергу учасники діалогу згадали про підписаний цього тижня меморандум про співпрацю з органами місцевого самоврядування. Громадські активісти зауважили, що у підписанні взяли участь представники організацій, які безпосередньо працювали над документом.

За словами Володимира Полякова, декому прийшлося працювати до самої глибокої ночі, аби його удосконалити (фото меморандуму в кінці цієї статті. - Авт.)

Також голова координаційного центру ветеранських громадських організацій порушив важливе питання щодо створення у Кременчуці реабілітаційного центру, який опікуватиметься учасниками АТО, вимушено переміщеними особами та іншими ветеранами миротворчих конфліктів і учасниками бойових дій, волонтерами. Звичайно, цей центр візьме шефство на себе і над сім’ями загиблих.  

Першочерговим напрямком, як зазначили активісти, є психологічна підтримка. Але, на жаль, у Кременчуці є велика проблема з психологами, які б добре орієнтувалися в посттравматичному синдромі (післявоєнна криза .– Авт.). Тому до цього проекту залучатимуть литовських партнерів. 

“Зокрема, литовські благодійники висловили низку пропозицій щодо налагодження співпраці міст Каунас та Алітус з Кременчуком (стануть містами-побратимами. –Авт.). Це розв’яже їм руки щодо співпраці і у напрямку розвитку реабілітаційного центру у нашому місті”, - зазначив Володимир Поляков.

За його словами, іноземні партнери незабаром можуть навчати наших психологів специфіці роботи з вищевказаними верствами населення.

Сьогодні узгодили і кандидатуру - відповідального за напрямок розвитку спортивної реабілітації. Цим займатиметься заступник голови ГО “Об’єднання учасників та ветеранів АТО Кременчука” Володир Махоркін. Варто зазначити, що Володимир є одночасно і ветераном АТО, і вимушено переміщеною особою. 

Також присутні волонтери запропонували свою співпрацю і, ймовірно, займатимуться організацією арт-терапії. Заохочуватимуть до мистецтва переселенців, учасників та ветеранів АТО і їхні сім'ї. Ті вироби, які захочуть продавати автори, виставлятимуть на виставки та аукціони. Виручені кошти обіцяють витрачати на потреби захисників на передовій та на розвиток реабілітаційного центру.

Тож вирішили запропонувати провести першу таку виставку вже 13 березня, під час святкування Масляної на площі Незалежності.

Заступник голови координаційного центру Андрій Лебеденко, який є так само, як і Володимир Махоркін, ветераном АТО і переселенцем, порушив питання пільгових перевезень. Тут громадські активісти пропонують продовжити плідну роботу над програмою пільгових перевезень. За їхніми словами, відповідні звернення надіслані представникам влади.

“На сьогоднішній день питання пільгових верств населення не вирішено. Ми працюватимемо над цим і надалі”, - зауважив Андрій Лебеденко. 

Оскільки обідня перерва закінчувалася, Володимир Поляков вимушений був покинути колег для виконання своїх службових обов’язків. Тож громадські активісти домовилися зустрітися в такий самий позаробочий час наступного тижня, щоб відзвітувати про роботу, про яку домовилися.

 

 

 

 

 

Теги: Підтримка оборониЖиття КременчукаПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 514 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 646 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1138 0