Новини з 1996 року

В Полтаві інакше. У нас – мер Малецький підвищить вартість проїзду у маршрутках до Нового року

Олександр Курилов 05 листопад 2018 13:40 346 0

Міський виконавчий комітет поки що не підвищуватиме вартість проїзду в маршрутних таксі Кременчука. Причина – неготовність документів для їх затвердження, однак вони на стадії виготовлення.

Про те, що міськвиконком попри оприлюднення офіційного проекту рішення з подорожчання проїзду в Кременчуці громадським транспортом поки що цей документ не затверджуватиме, «Програмі плюс» розповів керівник управління економіки мерії Микола Здойма.

«Ми повернули документи перевізникам для доопрацювання. Деякі з них хочуть підвищити вартість проїзду у своїх маршрутних таксі до 14 гривень. Однак подорожчання проїзду більше 6 гривень не буде», - зазначив співрозмовник.

За його словами, директорам міських маршрутів уже повернули їхні розрахунки й вони їх переробляють.

Про що слід додати – це про Полтаву, де вартість проїзду не підвищували, як у Кременчуці, й вона складає 4 гривні.

Як повідомляють полтавські ЗМІ, цього вдалося досягти заміною перевізників, або завдяки демонополізації ринку перевезень. З цією метою в Полтаві, де конкуренція перевізників така ж, як і в нас, перерозподілили маршрути серед нових виконавців послуг з надання перевезень.

У Кременчуці – ситуація аналогічна, але правила інші. Наші міські маршрути закріплені за їх директорами. Цей поділ незмінний уже 20 років і будь-який новий виконавець послуг з перевезень ніколи в існуючу систему не влізе. Максимум, що він може зробити, – це віддати свій транспорт в оренду й отримувати за це прибутки необлікованою готівкою.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці пригощали гарячим глінтвейном. ФОТО 729 0
Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 780 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 974 0