Новини з 1996 року

В облуправлінні міліції переатестацію пройшли не всі. ПОТРІБНІ НОВІ КАДРИ

Єлизавета Кравченко 06 листопад 2015 12:24 1781 0

Близько 30 працівників УМВС Полтавщини взяли участь у позачерговій атестації підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків (БНОН). Як повідомляє прес-служба міліції, перевірку здійснило керівництво УМВС та начальники галузевих служб УМВС. Також у засіданні взяв участь очільник Департаменту протидії наркозлочинності МВС Ілля Кива.  

У підсумку із загальної кількості працівників БНОН кілька працівників міліції не пройшли атестацію, їм уже відмовили у подальшому проходженні служби. Деяким працівникам рекомендували змінити напрям діяльності та перейти в інші структурні підрозділи УМВС або на посади з меншим обсягом роботи.  Рішення атестаційної комісії буде прийматися по кожному співробітнику окремо.

Враховують результати роботи атестанта, рівень професійної підготовки, компетентність, дотримання службової дисципліни та законності.

Нині триває прийом анкет бажаючих служити в новому Бюро протидії наркозлочинності, який продовжиться до 13 листопада. Заповнити анкету можна ТУТ.

Нагадаємо, що нещодавно нинішній голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що 80 відсотків працівників старого складу міліції по боротьбі з наркозлочинністю не будуть допущені до нового відбору

 

Теги: РеформаПоліція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ритуальні маски та опудало риби-їжака. У Кременчуцькому музеї знайомлять з Ефіопією та Індонезією. ФОТО 24 0
Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 522 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 995 0