Новини з 1996 року

В області вже не посилюватимуть коронавірусні обмеження. У Кременчуці – теж. Повідомлення

Олександр Курилов 23 жовтня 2020 12:15 439 0

Надалі мешканцям Кременчука, які дивляться на події в Полтаві, де встановлено червону зону карантину, не варто думати про можливі додаткові коронавірусні обмеження.

Таких уже не буде.

Причина – протиепідемічні обмеження ніхто не планує посилювати: якщо посилювати карантин, то це остаточно вб’є економіку й зробить людей дуже злими.

Й це останні засідання комісій з питань техногенно-екологічної безпеки.

Одне таке відбулося вчора в Полтаві,  а друге - засідання Державної комісії відбулася сьогодні в Києві.

Отже, обласна комісія взагалі нічого для Полтави не міняла: дитячі садки працюють, школи - на канікулах, транспорт перевозить (повинен) пасажирів за кількістю місць для сидіння.

Натомість Державна комісія теж для Полтави нічого змінювати не стала (потяги перевозитимуть пасажирів, попри червону зону).

Єдине, що для обласного центру залишаються обмеження в роботі закладів культури та обмеження для проведення будь-яких заходів для громадян в кількості більше 10 осіб. Втім, як повідомляє «Полтавщина», з наступного понеділка буде дозволено роботу кінотеатрів за умови присутності не більше як 50 відсотків глядачів від кількості місць.

На цьому полтавські обмеження завершуються й слід так розуміти, що в області перейшли до нової фази розвитку епідемії.

Й головним у цій фазі є два пункти: перший - не переповнювати лікарні хворими на коронавірус, тобто відправляти по максимуму лікуватися додому.

Пункт другий для всього іншого – буде так як Бог дасть й це ми бачимо по нашому переповненому громадському транспорту і не тільки.

У такій ситуації є ще й третє правило, яке говорить, що краще все-таки поберегтися й захисні маски та дезінфектори є тут головними. На чиновників тут точно краще не сподіватися.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 511 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 642 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1135 0