Новини з 1996 року

В області 30% дітей-сиріт потребують житла, а в Кременчуці для цього програма навіть не затверджена

Едера Бедьо 23 червня 2016 11:40 655 0

На обліку служб у справах дітей Полтавської області на початок 2016 року перебувало 2352 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 715 осіб потребують житла. Про це повідомляє УНН-Центр із посиланням на начальника служби у справах дітей ОДА Полтавщини Інну Конончук. 

"Треба враховувати, що після виходу з державного закладу переважна кількість дітей мають проблеми з адаптацією до соціуму, звичайно, це пов'язано і з відсутністю власного житла. Службами у справах дітей здійснюється ведення персоніфікованого обліку нерухомого майна дітей. Запроваджено персоніфікований облік дітей, які не мають житла, для контролю за своєчасним взяттям їх на квартирний та соціальний квартирний облік. Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають житло у праві власності − 246, це близько 10% від загальної кількості; на праві користування − 1391, близько 60%; ще 715 дітей, або 30% потребують житла", − розповіла І.Конончук.

Як повідомила начальник служби у справах дітей, протягом 2015 року вісім осіб в області отримали житлове приміщення або житло з фонду соціального призначення. Також протягом минулого року органами опіки і піклування прийнято 582 рішення та розпорядження про надання дозволу на укладання угод з житлом та майном від імені дітей.

"Згідно з рішенням обласної ради Полтавщини, до Програми з реалізації молодіжної політики та підтримки сім'ї передбачено окремий розділ щодо забезпечення дотримання прав та інтересів дітей-сиріт, який включає і захист майнових та житлових прав. Відповідні програми затверджено у 17 районах та двох містах області. Для їх реалізації передбачено кошти у сумі близько 10 млн грн. У Гадяцькому, Зіньківському та Полтавському районах відповідні програми затверджено", − додала Конончук.

Проте в Козельщинському, Кременчуцькому, Новосанжарському, Хорольському районах та містах Полтаві та Кременчуці не затверджені Програми із забезпечення житлом дітей вказаної категорії осіб.

Теги: Життя КременчукаДіти

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1508 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1583 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1503 0