Новини з 1996 року

В Інтерпол вже не телефонуємо. Мер Малецький із дівчатами таки знайшовся у Литві. Фото

Олександр Курилов 19 червня 2017 09:44 1512 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький, який разом зі своїми дівчатами - помічником Світланою Пищитою та віце-мером Ольгою Усановою - з минулого тижня перебуває у відпустці за кордоном, передає з далеких країв найкращі вітання мешканцям  свого міста .

Аби в цих вітаннях громадяни не сумнівалися, також уже його помічник Свєта Пищита оприлюднила відповідні фото нашого міського голови. На фотографіях – наш міський голова, пан Віталій -  щасливий та усміхнений. Чому до нашого мера прийшло щастя – зрозуміти можна.

Чоловік поїхав геть від остогидлого йому Кременчука й кременчужан, і тепер він може розслабитися, тим більше - у компанії двох усміхнених дівчат з міськвиконкому.

Про що слід додати – нашого мера на фотографіях ми бачимо як в офіційному костюмі, так і в сорочці без галстука.

З фото можна здогадатися, що міський голова  Віталій Малецький брав участь у святкуванні річниці міста Алітус й ніс прапор України та прапор Кременчука, хоч і не в перших рядах.

«Дякуємо міському голові Алітуса та всім причетним за гарний прийом нашої делегації у вашому неймовірно гарному місті!», - так коментує  перебування кременчуцьких чиновників за кордоном помічник нашого мера Світлана Пищита.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 244 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 643 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 496 0