Новини з 1996 року

В нові борги заради нових доріг

Ксенія Омельченко 11 липня 2017 17:47 746 0

Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") проводить переговори зі Світовим банком про залучення кредиту для фінансування проекту будівництва Північного об'їзду Борисполя. Про це повідомляє "Інтерфакс Україна".

Проект передбачає будівництво нової ділянки дороги протяжністю 3 км, реконструкцію до категорії 1-А існуючої дороги протяжністю 12 км.

Нова об'їзна дорога довжиною близько 15 км дозволить повністю звільнити Бориспіль від транзитного транспорту, забезпечити зручний проїзд з Києва по міжнародній трасі М-03 / Е-40 в напрямку Полтави і національною дорогою Н-08 у напрямку Кременчука та Черкас.

Економія часу складе до 30 хвилин на кожній поїздці в порівнянні з тим часом, який водії витрачають на проходження по центральній вулиці Борисполя - Київський Шлях.

 

"Слід відзначити, що траса М-03 - один з найважливіших коридорів для внутрішніх і міжнародних перевезень. Зараз ділянка дороги, що проходить через Бориспіль, є однією з найбільш завантажених доріг країни з інтенсивністю руху більше 30 тис. авто на добу.

Будівництво нової об'їзної дороги дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію в місті, зробить проїзд по місту більш зручним, а також суттєво зменшить кількість ДТП ", - зазначив керівник" Укравтодору" Славомир Новак, якого цитує прес-служба.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2651 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3111 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3553 0