Новини з 1996 року

В НАШІЙ МІЛІЦІЇ – НЕ РЕФОРМИ, А ЇХ ІМІТАЦІЯ. АБО ЗДОРОВИЙ ХВІСТ ПОМІНЯЛИ, А ГНИЛУ ГОЛОВУ ОСТАВИЛИ

Олександр Курилов 11 листопад 2015 14:27 853 0

Громадські активісти Кременчука переконані, що всі слова міністра МВС Авакова про реформи в органах внутрішніх справ, на жаль, такими словами й залишилися, а замість самих реформ мешканці міста побачили їх імітацію та зміну назви «міліція» на «поліція».

Відповідну точку зору, проти якої й заперечити нічого, «Програмі плюс» оприлюднив Кирило Климчук, один з учасників Майдану  у столиці.

«Ось сьогодні всі ми почули про призначення керівників поліції у Кременчуці та Полтавщині. І якщо набір рядових поліцейських у нас проходить етапами, з конкурсами та іспитами, то набір керівників поліції – сама протилежність. Ніяких конкурсів, ніяких іспитів. Був на одній посаді міліціонером. Став на іншій, але вже поліцейським начальником. Та хоч би який конкурс провели», - зазначив співрозмовник.

Інші думки  й враження щодо конкурсу вже оприлюднюють читачі у Фейсбуку.  Й думка з цього приводу теж одна й іншої немає.  Висновок  стосовно призначення у Кременчуці начальника поліції пана Вадима Могили – один і негативний.

Він одесит, міліціонер, багато з яких втекли з Одеси від Саакашвілі. І тепер тих, кого вигнали звідти й хто втік сам, зрозуміло, що тікали не через гарні очі, керуватимуть уже не міліцією, а поліцією у Кременчуці.

Який буде результат цього керівництва? Як на автора, результату не буде взагалі. Традиційне прислів’я: «риба гниє з голови», у нас чомусь переінакшили. Переінакшили – це коли «хвіст зробили новий, а голова як була гнилою, так і залишилися».

 

 

Теги: МВСРеформиПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись