Новини з 1996 року

Він прийшов. ЮРІЙ БРАТАШ ЧЕРЕЗ СУД ПОВЕРТАЄТЬСЯ У МІСЬКВИКОНКОМ НАЧАЛЬНИКОМ ЮРИДИЧНОГО УПРАВЛІННЯ

Олександр Курилов 04 листопад 2015 15:08 1712 0

Колишній керівник нині неіснуючого юридичного управління міськвиконкому Юрій Браташ через суд відновився на роботі.

Відповідний сюрприз про його повернення в кабінет на четвертому поверсі мерії прийняв Автозаводський районний суд.

Як це могло статися – на самому засіданні суду нікого з виконкому не було, - ніхто з чиновників не розуміє.

Відомо, однак, що рішення про повернення чиновника у кабінет приймав нині покійний суддя Віталій Зємцов, який загинув минулого тижня під час втечі від міліції.

«Таке рішення справді є, але самих паперів ще ніхто не бачив», - розповів репортеру про зміст повернення секретар Кременчуцької міськради Василь Івко.

За його словами, апеляції на це рішення Автозаводського районного суду ще ніхто не подавав і терміни вже по цій справі прострочено.

З міськвиконкому на суді не було нікого, але довіреність для участі в цьому засіданні була в адвоката Олександра Пшеничного», - додав секретар міськради.

«Покійний суддя Зємцов відновив колишнього начальника юридичного управління мерії ухвалою суду. Термін її апеляції почне вираховуватися, як тільки це рішення буде отримано на руки», - зазначив «Програмі плюс» адвокат Олександр Пшеничний. Чому співрозмовник переконаний, що за нашою судовою системою це рішення, про яке прочитали в судовому реєстрі, ще буде хтось вручати, – незрозуміло.

Про що слід додати – так це про саме звільнення пана Браташа з посади керівника юридичного управління міськвиконкому. Рішення про його звільнення з величезним скандалом ініціювали депутати міськради минулого скликання. Що тепер робитимуть з цим судовим призначенням нові депутати міськради – на це запитання відповіді немає.

 

Теги: Юрій Браташ корупція хабарі

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись