Новини з 1996 року

Він її любив з ножем у руках. За криваве кременчуцьке кохання – 5 років позбавлення волі

Марина Баніт 17 березня 2017 11:37 839 0

13 березня мешканцю Кременчука винесли вердикт – позбавлення волі за криваве кохання.

Так любити жінку, як він, – не кожен спроможний. Так її любив, що ледь не вбив. 7 ножових поранень по всьому тілу наніс своїй коханій ревнивий кавалер.

Мова про кримінальну справу, з якої відомі обставини трагедії:

«Взяв зі столу кухонний ніж та наніс ним потерпілій не менше семи ударів по шиї, в черевну порожнину та ліву кисть, чим заподіяв останній тілесні ушкодження у вигляді: поранення лівої бокової поверхні шиї, живота, лівої бокової поверхні шиї, наскрізне поранення лівої кисті, рани в лівій тім'яній ділянці голови; на верхній губі зліва та лівій щоці, які супроводжувались внутрішньою та зовнішньою кровотечею, порушенням функції тазових органів та за ступенем тяжкості оцінюються лише в сукупності і відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя».

За словами горе-коханця, він пояснює свій вчинок нестримним коханням та всепрощаючими сподіваннями на стосунки:

 З дівчиною вони познайомились у 2008-2009 роках. Після того, як він повернувся з армії, почали зустрічатися. Якийсь час проживали разом на квартирі у м. Кременчуці. Хлопець хотів одружитися з потерпілою, хотів дитину від неї. Батьки потерпілої були проти їхніх стосунків. Дівчина ж побоювалася батьків та залежала від них. У 2014 році пара розірвала стосунки, але все одно вони продовжували часто зустрічатися, проводити разом час, мали інтимні стосунки. Коли дівчині щось було потрібно, вона телефонувала обвинуваченому, і він намагався догодити їй. Він продовжував її любити і сподівався, що вони помиряться.

Наприкінці 2014 року хлопець дізнався, що у потерпілої з'явився хлопець, тому дуже переживав.

Дівчина часто зустрічалася з різними хлопцями й раніше, коли він їздив на заробітки, але він усе їй пробачав.

Того фатального вечора,  25 січня 2015 року, вони зустрілися на зупинці «Електростанція» і він запросив кохану до піцерії «Челентано», вона погодилася. Потім дівчина пішла до подруги, а хлопець вирішив піти за нею, щоб вмовити кохану налагодити стосунки.

Тож у гостях у подруги хлопець почув відмову поновити стосунки. Як йому здалося, вона ще почала його принижувати, порівнювати з новим хлопцем.

У процесі розмови, яка тривала більше години, вони перейшли на кухню, де потерпіла сказала, що він нікчема, нічого не добився в житті і в порівнянні з новим хлопцем є поганим коханцем.

Обурений такими словами, парубок щось схопив зі столу на кухні з наміром вдарити потерпілу. Що було далі, він не пам'ятає. Прийшов до тями лише у сквері ім. Бабаєва, потім пішов назад за вказаною адресою, але коли біля будинку побачив швидку, зрозумів, що щось накоїв, тому пішов до міліції зізнаватися.

Зі слів дівчини, потерпілої від ножових поранень, ініціатором розриву відносин з хлопцем була вона через постійні ревнощі з боку обвинуваченого. Після розлучення дівчина не могла налагодити особисті стосунки з іншими чоловіками, тому що хлопець постійно примушував її відновити стосунки, телефонував їй, її знайомим, цим чоловікам. У кривавий вечір під час розмови на кухні обвинувачений сказав, що не дасть їй життя, якщо вона не буде з ним зустрічатися, і, погрожуючи, почав наносити їй удари ножем, який взяв зі столу на кухні.

А мама казала!

Батьки горе-коханця у суді зазначили, що також сподівалися на те, що пара утворить сім’ю. Батьки ж потерпілої дівчини підкреслили, що давно були обурені їхніми взаєминами.

"У результаті нанесення потерпілій ударів ножем їй було завдано тілесні ушкодження, у зв'язку з чим вона потрапила до лікарні, спочатку до реанімації, потім до хірургії, нейрохірургії, лікувалася тривалий час, зараз проходить мануальну терапію. У зв'язку з нанесенням їй тілесних ушкоджень та тривалим лікуванням потерпілій завдана моральна шкода, яка полягає у тяжкій психологічній травмі, порушенні її соціального побуту, оскільки вона на певний час була позбавлена можливості оперативно пересуватися, працювати, вести звичайний спосіб життя, допомагати батькам по господарству".

Дівчина просила суворо покарати обвинуваченого, який характеризувався всюди позитивно і судимий раніше не був, працював на заводі "КрАЗ"

Потерпіла просила суд призначити відшкодування 300 000 гривень моральної шкоди. Але суд вирішив нерозумним просити таку суму за відшкодування порізаного тіла, перенесеного жаху, перебування на волосині від смерті. «Таким чином, з урахуванням принципу розумності та справедливості, а також матеріального стану обвинуваченого, суд визначає розмір відшкодування в сумі 50 000 грн.», - зазначається у справі.

Тож суд вирішив визнати хлопця винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України, та призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі.

На користь потерпілої вирішили стягнути  15 152 гривні 57 коп. в рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 50000  гривень відшкодування моральної шкоди,  всього - 65152  гривні 57 коп. 

Тож у Кременчуці можна порізати кохану людину всього за 65152 гривні та 5 років позбавлення волі.

Так закінчилася історія кривавого кохання у суді, але життя йде.

Можливо, вони й надалі зустрічатимуться, як і до того, простивши один одному насилля. А, можливо, вже зрозуміють дорогу ціну деструктивних взаємин.

Теги: Кримінальний Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 428 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 547 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1052 0