Новини з 1996 року

Він хотів спати, а вона - випити. У Кременчуці судили чоловіка за те, що побив кохану до смерті

Валерія Макряшина 14 грудня 2018 17:20 673 0

Автозаводський районний суд Кременчука  розглянув справу щодо чоловіка, якого обвинувачують у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження). 

Відомо, що чоловік - уродженець с. Червона Знам'янка Кременчуцького району, має середню спеціальну освіту, неодружений, безробітний і раніше судимий. 

Згідно з протоколом, який опублікований у Єдиному державному реєстрі судових рішень, у період з 5 по 6 серпня 2018 року між ним та його співмешканкою за місцем проживання виникла сварка.

Чоловік штовхнув жінку, внаслідок чого вона впала на підлогу. Потім він наніс їй ще не менше трьох ударів руками та ногами по голові.

За висновками експерта, смерть жінки настала внаслідок тупої закритої травми голови з крововиливами під тверду та м'яку оболонки головного мозку, яка ускладнилась набряком головного мозку.

Щоб уникнути відповідальності й приховати сліди злочину, чоловік скинув труп у підвальне приміщення під балконом у квартирі.

На суді свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення обвинувачений визнав частково. Він пояснив, що з померлою проживав у цивільному шлюбі з 2011 року. Останнім часом ні він, ні вона не працювали, періодично вживали алкогольні напої. На ґрунті цього часто виникали сварки.

За словами чоловіка, 6 серпня 2018 року його розбудила дружина та попросила сходити в магазин по горілку. Він погодився. Після того, як вони вдало розпили пляшку, дружина попросила сходити по добавку, але він відмовився й пішов спати. Жінку це обурило, вона почала його будити. Чоловік встав і штовхнув її в груди. Після цього повернувся в ліжко. Що відбулося далі з дружиною - не бачив.

Коли на ранок чоловік прокинувся, то побачив дружину, яка лежала на підлозі. Він до неї звернувся, та вона не відреагувала. Потім чоловік пішов на кухню, де побачив пиво та горілку, також виявив, що в гаманці не вистачало грошей. Повернувся в кімнату, щоб запитати в дружини, звідки алкоголь, але зрозумів, що вона мертва. 

Він злякався й пішов на кухню пити горілку. Згодом, перебуваючи в шоковому стані, вирішив скинути тіло дружини в погріб, що на балконі. Зробивши це, ще кілька днів пив, а потім зателефонував до поліції, щоб повідомити про вбивство. 

На суді чоловік зазначив, що в той  момент, коли він штовхав дружину, крові не бачив. Але йому здалося, що обличчя її було трохи припухле. Також він запевнив, що ударів ні руками, ні ногами не наносив, а тіло скинув у погріб, тому що був у шоковому стані.

Незважаючи на часткове визнання вини обвинуваченим, його вина у вчиненні інкримінованого йому злочину в повній мірі доведена протоколом поліції, висновками експертів та показами свідків. 

Тож, керуючись законом, суд постановив визнати чоловіка винним у скоєнні кримінального злочину та призначив йому покарання - 9 років позбавлення волі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 431 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 719 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 889 0