Новини з 1996 року

В мережу злили план з купівлі виборців під час виборів міського голови Кременчука. 1000 грн за голос

Валерія Макряшина 15 вересня 2020 10:20 2276 0

У мережі з'явився детальний план, за яким команда чинного мера Малецького чи хтось зацікавлений у його перемозі на майбутніх виборах збирається на цих виборах перемагати. І не про добрі тут справи йдеться. 

"Благодаря активистам и просто небезразличным людям мне попал материал, перехваченый у не рядового члена сетки. САНЯ ГОЛОВАЧ - теперь у нас есть человек, поставленный на связь. Среди кураторов много известных людей, в том числе преподаватели с родного Малецкому универа. На этих фото мы можем видеть, как бригадирам и агитаторам дают направления работы на собраниях.

По таблице, заполненной вручную, мы видим, как подьездные агитаторы формируют предварительные списки готовых проголосовать, им разносят газетки, собирают на субботники и всячески стараются задействовать, формируя коллектив единомышленников, которому дает бабло. Списки, составленные вручную, - это люди, готовые голосовать за деньги. Люди разбросаны по всему городу (это видно по адресам).

Рукописи обрабатывают и составляют таблицы в екселе. Таких тушек 14 000 голосов", - написав користувач із ніком Микола Іванович Хавер на своїй сторінці в мережі Facebook.

І додав ці ж "рукописи", на яких чітко видно, хто саме (прізвище), звідки (адреса) і за скільки, а йдеться про 1000 гривень, погодився проголосувати за Віталія Малецького 25 жовтня.

Крім того, до посту додана таблиця, за яким принципом працюватимуть агітатори, тобто їх повний план дій. Наприклад, на першому етапі вони працюватимуть на території потенційних виборців, потім складатимуть список родичів цього потенційного виборця і працюватимуть уже з ними.

Також у план дій включаються на третьому етапі сімейні агітатори, тобто якась бабуся, "оброблена" сама, буде "обробляти" свою родину, розповідаючи казки про світле майбутнє. Усе, як бачимо, цілком традиційно - схема традиційна й іншого від нинішньої влади ніхто з кременчужан очікувати навіть не думав... 

Останн про що слід додати - у Кременчуці схема купівлі голосів працює з 2010 року, про це знають правоохоронці й поки що жодних перепон купівлі голосів у місті під час виборів - не було. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 139 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 545 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1860 0