Новини з 1996 року

В мерії знайшли собі заняття – приймають до комунальної власності в’їзні знаки «Кременчук»

Віктор Крук 04 жовтня 2016 14:35 1130 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому знайшли собі роботу – вирішили прийняти до комунальної власності знаки «Кременчук», що розташовані на в’їздах до міста. Як у народі кажуть, чим би дитя не тішилося…

На веб-порталі Кременчуцької міської ради оприлюднений проект рішення «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста знаків «Кременчук», що розташовані на в’їздах до міста». Рішення чиновниками підготовлене «з метою забезпечення належного комплексного санітарного та технічного утримання» цих знаків. 

Мова йде про чотири знаки, розташовані на в’їзді до міста з боку Олександрії, Дніпра, Полтави та Києва. Їх передають на баланс КП «Міськсвітло».  Управлінню житлово-комунального господарства міськвиконкому доручається «забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу об’єктів». Кому УЖКГ має передати знаки зрозуміло, а від кого їх прийняти – не дуже. Адже знаки і так обслуговувалися комунальним підприємством «Міськсвітло».

Про мотив підготовки рішення говориться у пояснювальній записці до нього:  «Знаки «Кременчук» не обліковуються на балансі жодного комунального підприємства». А тому «з метою недопущення руйнації споруд та забезпечення їх належного  комплексного санітарно-технічного утримання» КП «Міськсвітло» погодилося прийняти їх на баланс.

Після затвердження рішення депутатами міської ради знаки облікують і приймуть. Що від цього зміниться? Для кременчужан аж зовсім нічого, а для чиновників з’явилася робота і відкриваються перспективи – по-перше, вони вирішують дуже важливу справу збереження комунального майна. А що як вкрадуть знаки, і спитати буде ні з кого? А так облікують, встановлять балансову вартість, призначать відповідальну особу, можливо, навіть введуть нову посаду заступника директора КП «Міськсвітло» по в’їзних знаках. 

А взагалі можна було і окреме комунальне підприємство з цією метою створити, як це зробили з міськими парками. З’явилася б ще одна посада директора, адже кандидатів на керівні посади у молодій команді мера багато, а керівних крісел для всіх не вистачає.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 910 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1718 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 784 0