Новини з 1996 року

В мерії запевняють, що ремонт дороги по вулиці В.Пугачова (Московській) «днями» завершать

Віктор Крук 08 червня 2016 13:45 712 0

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради. Які терміни маються на увазі під поняттям «днями», в мерії не уточнюють.

Станом на сьогодні бригади дорожників КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» на дорозі по вулиці Вадима Пугачова (колишній Московській) уже виконали ремонт із заміною асфальтобетонного покриття на площі  близько 6 тисяч кв. м. Загальний обсяг робіт на цій вулиці – близько 9 тис. кв. м дорожнього покриття. Якщо врахувати, що ремонт продовжується більше тижня, а виконано лише 2/3 робіт, то можна прогнозувати, що водіям доведеться їздити по вибоїнах щонайменше до вихідних.

За повідомленням прес-служби, мер міста Віталій Малецький, відвідавши місце робіт, залишився задоволений якістю ремонту дорожнього покриття і доручив начальнику УЖКГ підготувати пропозиції щодо виділення додаткових коштів із міського бюджету для підвищення заробітної плати працівникам ШРБУ.

У мерії повідомляють, що після завершення ремонтних робіт на вулиці Вадима Пугачова бригади КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» почнуть ремонт проспекту Полтавського.

Теги: 2609

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 212 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 217 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 375 0