Новини з 1996 року

В мерії підбивали підсумки по реалізації проектів-переможців Громадського бюджету: ще купа проблем

Андрій Михайленко 12 квітня 2017 18:53 414 0

Сьогодні у стінах міської ради відбулося засідання робочої групи, яка переймається впровадженням Громадського бюджету (реалізація за бюджетні кошти проектів простих мешканців міста) на теренах Кременчука. Підбивали проміжні підсумки по проектах 2016 року.

Як показав сьогоднішній захід, реалізація в цьому проектів, котрі минулого року отримали перемогу, йде з проблемами. Точніше, проблеми виникли у тих проектів, розробку документацію по яких курирує Управління житлово-комунального господарства Кременчука.

Читайте також: Ледь не поголили одне одного: проекти-переможці Громадського бюджету визначено. ФОТОрепортаж

Стало відомо, що проектант, відповідальний за розробку документації, вже більше місяця не виходить на контакт з ініціаторами проектів-переможців, що останніх дуже дивує та непокоїть.

"Проекти (документи. - Ред.) ще не готові", - прокоментувала ситуацію представник УЖКГ Катерина Бутенко.

Ініціатори проектів знову нагадали, що проектант десь зник та відсутній з ним зв'язок. 

 

 

Бутенко через це отримала на свою адресу критику від головуючого на засіданні першого віце-мера Володимира Пелипенка, котрий, за його словами, хотів послухати проектанта, а його немає.

Згодом увагу до себе привернув член робочої групи Сергій Полюхович, котрий заявив про фальсифікацію результатів голосувань по поданих у рамках Громадського бюджету проектах.

Але його заявам мало хто приділив уваги - проекти-переможці проходять початкову (паперову) фазу реалізації.

Після цього обговорили реалізацію проектів спортмайданчиків, і тут з'ясувалося, що, окрім відсутнього проектанта, проблеми також можуть бути з боку фактичної вартості проекту, яка значно перевищуватиме ліміт у 100 тис. гривень.

Прикладом став проект майданчика для баскетболу, що на Раківці. При детальному прораховуванні виявилося, що мінімальна сума реалізації складає не менше 170 тис. гривень. 

Одним з присутніх членів групи було запропоновано проводити попередню експертизу проектів, щоб бодай приблизно визначати вартість реалізації задля уникнення схожих з баскетбольним майданчиком ситуацій.

Читайте також: Якщо спорудження спортивного майданчику у школі – це громадський бюджет, то для чого нам депутати?

Так чи інакше, наступне засідання робочої групи по Громадському бюджету перенесли на середу, 19 квітня.

 

 

Теги: Політика КременчукаЖиття КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись