Новини з 1996 року

Віктор ВИХРИСТ: «Після бою не міг заснути до пів на п'яту ранку»

pplus 04 липня 2019 13:50 300 0

Кременчуцький боксер – про перемогу на Європейських іграх.

У боксерській програмі Європейських ігор запам'ятався фінальний бій у суперважкій категорії (понад 91 кг), у якому перемогу здобув український боксер Віктор Вихрист, чемпіон Європи 2017 року.

– Чесно скажу, шлях до перемоги був нелегким. Боксував з гідними суперниками, і когось виділяти з них не стану. Скажу, що налаштовувався на турнір максимально серйозно, думав, можна сказати, мріяв про золоту медаль і в результаті домігся бажаного результату. Мрія здійснилася, дякувати Богу!

– Що ви робили відразу після перемоги?

– Довго не міг заспокоїтися, було багато емоцій. Вдалося заснути тільки на початку п'ятої ранку. Поспав буквально пару годинок, а потім поїхав знову в Палац спорту «Уруччя» підтримувати наших хлопців, які боксували в останній день Європейських ігор. Та й зараз ще живу враженнями від завоювання золотої медалі - хочеться літати!

– Відомий такий вислів: «У боксі є дві категорії - суперважка і всі інші». Як ви ставитеся до такого твердження?

– Я з цим не згоден (посміхається). Кожна категорія по-своєму цікава. Зараз у боксі в чоловіків десять вагових категорій, кожна з них заслуговує на увагу й повагу. Завжди радий за своїх товаришів по команді, наприклад, золота нагорода Олександра Хижняка в категорії до 75 кілограмів на цих Європейських іграх дуже цінна не тільки для збірної в нашому виді спорту, а й для всієї команди України.

– Бокс – індивідуальний вид спорту, але, напевно, значення має атмосфера всередині команди. З цим усе в порядку?

– Так, ми як єдиний організм. Варто стояти стіною один за одного, підтримуємо, допомагаємо. Дякую всім і кожному з нашої збірної, тому що без цього успіху не буде.

– Зараз плануєте відпочивати?

– Звичайно, треба відновитися і фізично, і психологічно. Відпочинок - справа необхідна. А потім знову приступимо до інтенсивної підготовки, як-то кажуть, з іще більшим ентузіазмом.

 

 

Джерело — Sport.ua

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 199 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 293 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 452 0