Новини з 1996 року

Віктор Гафяк подасть у відставку? Автозаводський райсуд Кременчука як зразок нашої корупції

Олександр Курилов 15 березня 2016 20:48 1261 0

Головний висновок сьогоднішнього дня – це події в Автозаводському районному суді, де через відвід судді адміністративний протокол, складений правоохоронцями проти заступника міського голови Руслана Проценка, залишиться без розгляду.

Відповідно, восьмий заступник міського голови Кременчука, який порушив вимоги Закону України «Про запобігання корупції», за свої вчинки якщо щось і отримає, то тільки цукерку від міського голови Малецького.

Про те, чому справа залишиться без розгляду, - відомо.

Адвокат восьмого кременчуцького віце-мера заявив судді відвід.

Офіційна причина такого відводу – його підзахисному, який п’ять разів поспіль не з’являвся на виклики суду, офіційну повістку ніхто не вручав.

Сам корупційний кременчуцький віце-мер Проценко говорить про це так: нас насправді жодного разу не викликали до суду належним чином. Ніхто не вручав мені повістку… і кому це справді було потрібно - велике питання…»  

Чому не вручали повістку – відповідь на це запитання, певно, знає голова Автозаводського районного суду Віктор Гафяк. Ще, певно, відповідь на це запитання знає місцевий прокурор.

Що відомо з цього приводу репортеру – так це таке.

Депутати Кременчуцької міської ради виділять Автозаводському районному суду мільйон гривень для облаштування нового приміщення – відібраної у дітей ЗОШ №13.

Чому міська влада такі кошти виділяє? Якщо відкинути усі розмови про програми, населення й таке інше, то кошти виділяють саме за те, про що написано вгорі.

Єдине питання – так це про законність. До сьогодні було відомо: невідворотність покарання за порушення закону для кожного – це головне.

У даному випадку покарання корупційному віце-меру Кременчука не є фундаментальним – лише попередження.

Але від сьогодні у нас є виняток і він такий.

Якщо ти віце-мер, то що тобі закон? Порушуй закон спокійно, тебе захистять, а для такого міськвиконком виділить мільйон гривень.  

Це інша справа, якщо працівник комунального підприємства, якому увесь час затримують зарплату, намагатиметься вкрасти хлібину. В такому випадку він отримає стільки за той хліб, що мало не буде.

Але якщо ти градоначальник, навіть восьмий у списку, то плювати тобі на закон. У Кременчуці сьогодні це доведений факт.

 

 

 

Теги: Корупція

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 937 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1765 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 806 0