Новини з 1996 року

Вікенд триває. Активісти ГО "C14" виявили магазин, де продавали алкоголь неповнолітнім. Фото

Валерія Макряшина 28 серпня 2017 10:38 1046 0

У Кременчуці продовжуються рейди активістів ГО "С14" по генделиках, які незаконно продають алкоголь неповнолітнім. Цього разу таким виявився усім відомий магазин "Продукти", що розташований на зупинці громадського транспорту "Центр".

 

 

 

"Сьогодні осередок "С14 Кременчук" змусив страждати наливайки свого міста. ЗСЖ-вікенд триває. Магазин знаходиться біля зупинки "Центр", а називається "Продукти". Неповнолітнім продали пиво. Якщо офіційні служби працюють неефективно в боротьбі з продажем алкоголю неповнолітнім, ми станемо їм на зміну і будемо діяти більш жорсткими методами. Рейди продовжуються. За злочини проти нації в Кременчуці відповідальність приходить швидко", - пише на своїй сторінці у Facebook координатор ГО "С14" Макар Андрющенко. 

Продавці даного магазину просто "плюють" на закони, їм усе одно, кому та що продавати, аби тільки заробити більше грошей, "забити" свою касу. Діти, звісно, теж винуваті - самі купують та п'ють, але ж на це їх підштовхує не тільки прагнення до "дорослого" життя, а й відсутність будь-яких заборон та обмежень у так званих наливайках.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 142 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 443 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1551 0