Новини з 1996 року

Відтепер по-тихому. У Кременчуці оприлюднили склад конкурсного комітету з визначення перевізників

Олександр Курилов 28 січня 2021 16:20 357 0

Надалі в Кременчуці справа визначення перевізників – керівників приватних підприємств, які надають послуги з перевезення пасажирів, набуде утаємниченості й особливого корупційного забарвлення.

Й це нові зміни в житті нашого виконкому, коли замість звільненого заступника мера міста Декусара, який у нас відповідав за транспорт, мер міста Малецький призначив керувати транспортом свого першого заступника – Володимира Пелипенка.

У цього кременчуцького чиновника такого пасажирського досвіду вистачить на все місто.

Бо мова про родичів його дружини та приватну автостанцію біля торгового центру «Амстор», яка з'явилася без жодного конкурсу, тендера й таких інших речей, несумісних з чиновниками нашого міськвиконкому.

Інший, хто буде відповідати за наші пасажирські перевезення, - це кум кума нашого мера Малецького - Руслан Івашина.

Нині в цього чоловіка – вищий статус і нова посада. Він уже начальник відділу транспорту міськвиконкому, а не начальник управління транспорту.

Щодо інших учасників конкурсної комісії, то вони - представники громадських організацій зразка маловідомої «Кватро експрес» або вічного керівника обласного відділення «Укртрансбезпеки», довгожителя чиновника Олександра Кужеля.

З такою конкурсною комісією, зрозуміло, – жодних сподівань у Кременчуці на покращення стану перевезень бути не може в принципі.

Звісно, що немає й жодного натяку на якесь залучення жителів міста до участі в прийнятті рішень на таких конкурсах, бо думка людей тут нікому не цікава.

Далі ж ми будемо тільки міркувати – от чому за умовами конкурсу міськвиконкому на тому ж маршруті має бути 15 мікроавтобусів, але вже який місяць поспіль такого транспорту на маршруті – не більше 6 штук і то це стосується години пік.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1302 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1666 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2012 0