Новини з 1996 року

Відтепер патрульні Полтавщини мають три радари TruCam

Іона Харченко 11 лютого 2019 18:00 261 0

Сьогодні правоохоронці отримали ще один пристрій вимірювання швидкості TruCam. Патрульні ловитимуть ним порушників на трасі М-22 Полтава-Олександрія.  Цю трасу обслуговують патрульні Кременчука. Тож віднині в патрульних Полтавщини є три радари TruCam. Розташовані ці радари в таких місцях:

2 радари на трасі Київ – Харків – Довжанський;

1 радар на трасі Полтава – Олександрія;

 

 

Усього патрульні України мають 50 приладів вимірювання швидкості. Про це повідомляє Інтернет-видання «Полтавщина».

Як запевняють патрульні України, вони не ловлять порушників із «кущів», як це робили співробітники ДАІ. Стаціонарних постів розміщення радарів немає. Патрульні постійно змінюють свої координати. Екіпажі повинні стояти на видному місці та з ввімкненими маячками.

Використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam патрульна поліція України почала з жовтня минулого року. До цього в патрульних поліцейських не було жодних приладів вимірювання швидкості. Саме тому вони не могли карати водіїв за порушення.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції області, 2502 постанови за перевищення швидкості на загальну суму 750 тисяч гривень виписали патрульні Полтавської області за чотири місяці роботи з радаром TruCam.

Водії можуть упродовж десяти днів оскаржити постанову в суді. За інформацією прес-секретаря патрульної поліції Полтавської області, на сьогодні близько п’ятнадцяти постанов перебувають у суді у зв’язку з оскарженням. У судовому реєстрі знаходяться декілька справ стосовно скарг водіїв на виписаний штраф за порушення швидкості. В таких випадках водії вважають постанову протиправною, бо, на їх переконання, TruCam не може бути засобом для вимірювання швидкості. Схожі позови трапляються на всій території України.

«Ідеться про відсутність приладу в реєстрі засобів вимірювальної техніки. Так от, річ у тому, що ведення даного реєстру було припинено ще у 2016 році, а збереження даних з нього було припинено 1 січня 2019 року. Та й наявність або відсутність засобу в тому реєстрі не мала ніякого значення для приладів, які вже були введені в експлуатацію», – прокоментував перший заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький не визнання частиною водіїв приладів TruCam.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись