Новини з 1996 року

Відсьогодні ловити рибу не можна. Починається нерест

Едера Бедьо 01 квітня 2016 15:55 1158 0

З 1 квітня на більшості водоймищ Полтавської області розпочинається широкомасштабна оперативно-профілактична операція «Нерест»,  під час якої забороняється вилов риби та інших водних живих ресурсів. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому із посиланням на Державну екологічну інспекцію у Полтавській області

Екологічна інспекція спільно з органами Національної поліції України та  Полтаварибоохороною у цей період проводить оперативні заходи з боротьби з браконьєрством. Встановлено постійний контроль за використанням водних живих ресурсів, у тому числі за проведенням науково-промислових виловів та недопущенням будь-яких будівельних робіт на водоймах та у прибережних захисних смугах.


Нагадуємо, що за здійснення браконьєрського вилову риби сітками, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою тощо забороненими знаряддями передбачена адміністративна (розмір штрафу становить для громадян 340 – 680 гривень, для посадових осіб -  510 – 850 гривень) та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років), з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину, незалежно від її розміру, нараховується розмір завданої шкоди (для прикладу: сом – 425 гривень, щука – 340 гривень, судак - 510 гривень, лящ – 170 гривень тощо).

Заборона триватиме до 10 червня.

Теги: Життя КременчукаНовини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2897 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3370 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3817 0